środa, 20 czerwca 2018

Przemiana dzięki Diecie Rozdzielnej

     Witam wszystkich :)

     Chcę się podzielić moją przemianą. 

     Zacznę od tego, że w 2015 zaszłam w ciążę. Po 14 latach następne dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa. Zaraz na L4. I zaczęło się.... jadłam za 3. Dużo słodyczy, chleba i białej mąki. W ciągu 9 miesięcy ciąży przytyłam 35 kg. Po CC taki brzuch mi został rok po porodzie.....

     Wróciłam do domu, myślałam że jak będę karmić piersią zleci... Nic nie zleciało, po porodzie ważyłam 87 kg. I znowu słodycze, jasne makarony i dużo mięsa tłustego. Do tego żółty ser i biały chleb... Urodziłam 4 kwietnia 2016 r. Do stycznia 2017 waga wzrosła do 95 kg. W 9 miesięcy tak się załatwiłam. Przybyło mi 8 kg. Jak weszłam na wagę to zaczęłam płakać... wstydziłam się wyjść z domu. Każdy myślał, że jestem w ciąży.
      Wertowałam net szukając DIETY CUD. Byłam na diecie kapuścianej, diecie Kwaśniewskiego, bezglutenowej. Nic mi to nie dało! W czasie diet zleciało co prawda 5 kg, a powróciło 8 kg. Byłam załamana, wstydziłam się SIEBIE, miałam wielkie kompleksy. Nawet sprawy damsko-męskie nie cieszyły mnie. Bałam się rozebrać... Do tego moja skóra, włosy, paznokcie i zęby w opłakanym stanie. 6 marca 2017r. znalazłam w końcu coś😊😊 DIETĘ ROZDZIELNĄ💚. Byłam tak zdesperowana, że musiałam zaryzykować. Muszę żyć dla moich dzieci i męża. Byłam w kiepskim stanie psychicznym. Ciągle bym spała, żeby nie pamiętać SIEBIE, żeby zapomnieć, nie myśleć😢😢😢😢. Wszystko mi siadało, kolana, kręgosłup, zęby😭😭😭. Pomyślałam, przecież MOŻESZ, kiedyś tzn. 2 lata temu byłaś laską, dasz radę, musisz IM WSZYSTKIM pokazać, że będziesz piękna!

     I się zaczęło... dokładnie 6 marca 2017 zaczęłam walczyć o lepszą siebie i lepsze ZDROWIE😊😊😊. Nie jadłam i do dziś nie jadam mąki pszennej, żadnego chleba, żadnej przetworzonej żywności: kiełbasy, szynki, żółtego sera, parówek, białego cukru i wegety. Sól jodowana z umiarem. Pije codziennie 1 l zielonej herbaty i 1,5 l wody. To bardzo ważne, woda i zielona herbata pomagają schudnąć. Chcesz walczyć o lepsze jutro? To trzeba lać na siłę w swoje ciało, inaczej darmo ta walka😣😣!

     Żadnych wędlin, margaryn. Wędliny owszem od chłopa ze wsi. Nie ćwiczyłam nic, tylko spacery z dzieckiem. Zimą było 7 km codziennie. Obecnie w letni czas jest ponad 12 km codziennie. Ja jestem już uzależniona od spacerów i od tego jedzenia. W trakcie przemiany skóra, włosy, paznokcie i zęby zaczęły nabierać zdrowia i blasku. Dodam, że miałam problem z krwawiącymi dziąsłami w trakcie mycia zębów. Stosowałam wszystko i nic mi nie pomagało.

     Wdrożenie DIETY ROZDZIELNEJ

     Opuchlizna z kostek zeszła po 2 miesiącu odżywiania. Miałam ją od kiedy 25 lat skończyłam. Obecnie mam 37 lat, myślałam że tak ma być i nic tego nie zmieni.
     Po 6 miesiącach mojej walki było minus 10 kg. To była jak WALKA Dawida z Goliatem.... szukanie przepisów diety wegańskiej, wegetariańskiej. Wyszukane produkty niedostępne w sklepie.
     I Dorota, której również pomagałam dodała mnie do grupy Dieta Rozdzielna i Zdrowie. Następne pół roku to mnie mniej o 15kg😀😀😀. Bez szukania przepisów, bez wyszukanych produktów. Łatwe tanie i smacznie przepisy, na każdą kieszeń. Bez ruiny domowego budżetu😊😊😊
Byłam prze-szczęśliwa😁😁😁. Dziąsła przestały krwawić. Kondycja zębów zrobiła się lepsza. Stosuję tą samą pastę już 3 lata. Zęby zrobiły się bielsze. Samoocena i samopoczucie było super! Miałam tyle energii, że góry mogłam przenosić. Ciągle szukałam sobie nowego zajęcia. Dodam, że moje dziecko dziś 2 lata to TORNADO.... każdego dnia wstawałam z łóżka z uśmiechem, chciało mi się żyć, działać, energia mnie roznosiła. W ciągu następnego 1,5 miesiąca zleciało następne 8 kg. Nie mogłam uwierzyć, że już 18 kg. Jak szybko w 8 miesięcy minus 18 kg.
      Byłam dumna z Siebie. Chciałam więcej i więcej, i lepiej i lepiej wyglądać. Obecnie 26 kg mniej, żadnych ćwiczeń tylko spacery i dieta rozdzielna. Cieszę się każdą chwilą, każdym dniem. Życie nabrało blasku i barw😉😉😉. Walka nie jest łatwa na początku, to zmiana sposobu odżywiania o 180 stopni. Mi się udało...
     Walcz ze mną. Chętnie obejrzę TWOJĄ przemianę. Pozdrawiam serdecznie😃😃😃. Działajcie bo szkoda każdego dnia. Życie jest PIĘKNE😘😘😘

Mirosława


     Rezultaty Diety Rozdzielnej

  • Opuchlizna z kostek zeszła po 2 miesiącu odżywiania. 
  • W trakcie przemiany skóra, włosy, paznokcie i zęby zaczęły nabierać zdrowia i blasku.
  • Po 6 miesiącach mojej walki było minus 10 kg.
  • Dziąsła przestały krwawić. 
  • Kondycja zębów zrobiła się lepsza.
  • W 8 miesięcy minus 18 kg.
  • Metr w obwodach: 25cm w pasie, 25cm w biodrach i po 25cm w udach 
  • Tyle energii, że góry mogłam przenosić, energia mnie roznosiła.
  • Każdego dnia wstawałam z łóżka z uśmiechem
  • Obecnie 26 kg mniejSmacznego :) 

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube:
www.youtube.com/c/DietaRozdzielna

ZaSubskrybuj😀❗ i daj łapkę w górę👍 😁❗

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz